Yazar hakkında

İlgili Yazılar

9 Yorumlar

 1. 1

  mustafa kara

  bir şey değişmeden(zihniyet),hiç bir şey değişmez.aynı tas,aynı hamam…

  Yanıt
 2. 2

  Adem Kemal

  İsabet olmuş,Hakkımızda hayırlısı olsun

  Yanıt
 3. 3

  Anonim

  İsabet olmuş. Yeni yapılanmada görev alacak Ülküdaşlarımız’a hayırlı olsun. Benim kanaatim, Göreve gelecek Ülküdaşlarımız mutlaka halka bir şekilde dokunmalıdır, Başbuğ Alparslan Türkeş’in göstermiş olduğu yolda gönül seferberliğini başlatmalıyız. Ülkücü duruşun kaşları çatıp, göğüsü şişirip millete, tepeden bakıp herşeyin en iyisini ben bilirim edası olmadığı’nın bilincinde olmalıdır. Alınmış olan bu karar’ın yüce Turk millet’ine ve Ülkücü camia’mıza hayırlı olmasını diler, Allah’u c.c. Taaladan kutlu yürüyüşümüzü zafferle taçlandırmasını temenni ederim.

  Yanıt
 4. 4

  Yalanınızı sevsinler mi.

  MHP ve Ülkücü harekete sizin gibi medya organlarının verdiği zararları hiç kimse vermedi. Birazcık bu davaya gönül vermişseniz Allah rızası için bir gezde gerçekleri yazın. Fesih diye bir şey yok sadece faaliyet durdurulması var.Faaliyet durdurulmasının ne olduğunu da açıklayayım isterseniz.En kısa zamanda il ve ilçe yönetimlerinde yapılması gereken değişiklikler varsa yapılıp tekrar siyasi faaliyetlere mevcut veya değişiklikler yapılmışsa yeni yönetim veya yöneticilerle devam etmektir.

  Yanıt
 5. 5

  Gökçen

  Yerine gelecek yönetimi görmeden yorum yapmak erken olur 🙂 Sonuçta o oyun alınmasına sebep sadece il yönetimi değil, diğerleri de en az onlar kadar suçlu. Her gün partiyi ve yönetimini eleştirip bunu sadece il başkanı ve ekibine bağlamak haksızlık olur.

  Yanıt
 6. 6

  Namık ULUTÜRK

  istanbulun yeniden kendine gelmesi gerekiyordu Yapılması gereken buydu Sefkat Çetin GEREGİNİ YAPMIŞ 10 YIl ilçe başkanlıgı yapanlar var bırakın gidin kardesim bu raları iş alanı yapmışlar..

  Yanıt
 7. 7

  mustafa aydın

  10 yıldan fazla başkanlık yaparak siyaseti sadece üst yönetime şirin gözükme ve adamın adamı olarak sürekli başta kalma starejisi olarak gören zihniyet çökmüştür.şimdi daha çok çalışan üreten herşeyi genel merkezden beklemeden teşkilatı için gece gündüz demeden çalışacak kadroları göreve getirme zamanıdır.

  Yanıt
 8. 8

  orhan

  Yalanınızı sevsinler rumuzlu yorumcuya; seninde hala koltukta oturma sevdanı sevsinler, utanma arlanma duygusu yokmu oldu acaba? Hala çıkmamış candan umut kesilmez misali oturmayımı düşünüyorsun arkadaş? Onursuzluk yapmayın diye kime dendi? Neden çıkıpta istifa etme şerefini yaşamadınız, illede elinize sarı zarfmı verilmesi gerekir, samimi çalışan arkadaşlarımızı tenzih ederek söylüyorum ama hala koltuğa yapışanlar gelecekte hiçte iyi anılmayacaklar biline.!
  Selam tüm samimi Ülkücülere olsun……

  Yanıt
 9. 9

  Anonim

  Orhan bey kimsenin koltukta oturma gibi bir sorunu derdi yok,İlçelerin hangi şartlarda siyaset yapmaya çalıştığından haberiniz varmı. onursuzluğa gelince;bulanık suda balık avlamaya kalkanlar,seçim dönemlerinde veya diğer zamanlarda nerelerdeydiler,hangi teşkilatın kapısından kovuldular,yaşadıkları ilçelerde kaç kez ilçe başkanlıklarının yaptığı seçim faailiyetlerine katıldılar,kaç adım yol yürüdüler,partiye kaç oy kazandırdılar,ülkücüyüm deyip sağda solda atıp tutanlar partiye oy verdilermi ki seçim sonrasında kaos ortamı yaratmaya çalışıyolar,onursuzluk varsa bence onursuz ilçe yöneticileri değil ülkücüyüm deyip de MHP aleyhinde çalışıp secim sonuçlarından sonra ortaya çıkanlardır.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2015, Nettavir.com - Milliyetçi Muhalif İnternet Gazetesi.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti veren en iyi şirketler. kütahya evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat esenler evden eve nakliyat ofis taşımacılığı şişli evden eve nakliyat