Yazar hakkında

İlgili Yazılar

16 Yorumlar

 1. 1

  Oğuz

  Kaybedecek birşeyi olmayanın cesareti yüksek olurmuş.!
  Haysiyet onur şeref insani değerleri önemsemeyen,bu değerleri yok sayan insan.! Yüzünün arı yırtılmış insan İftirada sınır tanımaz.!
  Bir o değil ona yalakalıkta sınır tanımayan Ülkücü sıftını ona sunanlarda vebal altındadır.!
  Saflar sıkı ve net olmalı bizim camiamızın en büyük cezası Tecrit etmektir.!
  Tabii bu ceza Ülkücü ahlak taşıyanlar içindir ölümden beterdir.!
  Ülkücü ahlâktan yoksunsa eğer tek yol Muhatap almamak olmalıdır,
  Tüm camia mensupları için söylüyorum ben Ülkücüyüm diyen herkes muhatap almamalıdır.
  Unutmayınki bir gün sizede İftira edebilir şerinden korkuyorsunuz eminim ama bunun bir sonu olmalı korkmayın daha önce ona söylediklerinizden korkuyorsanız böyle devam etmez bırakın ne yazıyorsa yazsın ne çiziyorsa çizsin.!
  Kimsenin umurunda değil ama onun besin kaynağı Ülkücülerin muhatap olmasıdır.!

  Yanıt
 2. 2

  Anonim

  ismail türk ü anlamak mümkün degıi ancak bu kadar şahsiyetsiz olur bir insan hiç çekinmeden utanmadan iftira atiyor gazetecilik yaptığını sanıyor yalan ve iftira atıyor utanmaz bit yavrusu

  Yanıt
 3. 3

  Yasin Şengül

  Harun Öztürk 7 yıl genel baskanlık yapmıştır eski genel başkanların dönemleride ortadadır ayrıca ismail türk BBP gittin ve oradan ihraç edildin BBP liler bayram ettiler sen gittin diyee seni senin yazılarını ciddiye alan yokk ki

  Yanıt
 4. 4

  yorma kendini....

  bu adamlar Harun Başkanın düğünü olduğu dönemde,önce “Şehit haberleri varken düğün yapılır mı?” diye haber yaptılar;sonra da “Düğün sade nikah merasimiymiş,Harun Başkandan özür dileriz”diye haber yaptılar;şimdi tekrar düğünden dem vurmaya başladılar;yani nesebi geniş adama” baban benim desen” şaşırmaz,soruşturmaz da direk elini öper….Vesselam…

  Yanıt
 5. 5

  Mustafa MERT

  Hayatının büyük bir bölümünü şahsi çıkar ve menfaatleri üzerine kurmuş bir ismin her ortamda, her platformda, her toplantıda ve her kağıt kalemi eline aldığında bu harekete ve camiaya katkı sağlayan, bunu yaparken de hiçbir menfaat çıkar gözetmeksizin sadece Allah’ın rızasını kazanmak uğruna mücadele veren “Değerler”e saldırması acizliktir. Bir Türk Milliyetçisi-Ülkücü olarak İsmail Türk’e söyleyeceğim şudur; Siz sabah akşam bu harekete ve camiaya nefretinizi kusarken Harun ÖZTÜRK ve mesai arkadaşları bayrağı yukarıya taşımanın mücadelesini veriyordu, Ülkücünün kaygısını yüreklerinde, mutluluğunu kalplerinde taşıyorlardı. Bu sebepten, Ülkücü Hareket İsmail Türk’ü de tanır, Harun ÖZTÜRK’ü de tanır. Siz nefretinizi kusarsınız gün gelir kustuklarınızda boğulursunuz; ancak Harun ÖZTÜRK duruşuyla, yaptıklarıyla, mücadele adamlığıyla, gençlere bakışıyla, yol göstericiliğiyle Ülkücü Hareket’in mihenk taşlarından biri olarak hayatını sürdürür.

  Yanıt
 6. 6

  Mustafa arıkan

  Harun Öztürke burdan çağrıda bulunuyorum;sayın başkan siz zannediyormusunuzki sadece Haber erk denen bir site Fitne yuvası.!
  Şimdi burdan size vereceğim sitelere bir bakın,sonrada orda yani Ankarada hemde Myk da biri olarak ne gibi önlem alacaksınız çok merak ediyorum.!
  Mhp gnl mrkz olarak Mhp ve Ülkücü camia adına 500 tlye bir site icad edip Fitne yaymaları bu kadar basit ve sizde engel olamıyorsanız işiniz gerçekten Zor.
  Yeni haber erklere engel olabilmaniz için acil önlem almanız lazım yoksa biri biter biri başlar haberiniz olsun.
  Cesur gazete bu kimin?
  Yıldıray çiçekde burda yazıyor.!
  Gnl mrkz kaynaklı haberler yayınlıyor
  Adnan hoca diye tanınan bir adamın hurileride burda köşe yazarı.!
  Daha önce haber erkete sabah akşam küfür eden emre çakırın kurduğu yıldırayında destek olduğu bir site olduğu söyleniyor.!
  Devlet Bahçelinin Bağcılara geleceğini özel haber olarak yazıyor,nerden biliyor?
  Hareket 2023(sahibi kim bilmiyorum) meral akşenere kin kusuyor hala meclis başkan vekili olan bu hanımefendiye neden kin kusuyor anlamadık.!
  Eğer bu sitenin dedikleri dru ise hanımefendi partimizde ne yapıyor yok site yanlış ise neden yazıyor.!
  Bu kutlu Davanın ismini kullanarak yani bir misyonun temsilcisi imajını vererek yayın yapan bu şahıslara Gnl Mrkz olarak neden denetime tabii tutulmuyorlar.! Yani demem o ki eğer bunlara denetim getirmezseniz yarın başınız dahada ağrır ve bu dalga dalga yayılan Fitnein önünü alamayız.!
  Bu harekete Komünist örgütlerin yapamadıklarını 300-500 tlyle kurulan bu siteler vasıtasıyla yapıyorlar.
  Sayın başkan bu işe derhal el atın ve çekidüzen getirin hukuki çözümününde olduğunu biliyorum sizde araştırıp önlem almanızı diliyorum.

  Yanıt
 7. 7

  İsmail Türk vakası...

  İsmail Türk’ü MHP Ümraniye ilçe başkanı yapanlar ve Başkanlık yaptığı Yıllarda Ümraniyede MHP’ye ne katkısı oldu lütfen onuda araştırıp yazınız. Ümraniyede MHP’ye enbüyük zararı İsmail Türk vermiştir. Maalesef Ülkücülerde son yııllarda moda olan MHP’ye saldıran herkes pirim yapıyor…Haklı eleştirileride var amasınırı çok aşıyor…BBP de iken Mhp ye her hakareti yaptığı halde hangi el ve akıl bunu Ümraniya İlçe başkanı yaptı onuda anlamış değiliz….bununda bence araştırılması lazım….

  Yanıt
 8. 8

  Bir İsmail Türk Vakası...Lütfen bu yazıy

  İsmail Türk’ü MHP Ümraniye ilçe başkanı yapanlar ve Başkanlık yaptığı Yıllarda Ümraniyede MHP’ye ne katkısı oldu lütfen onuda araştırıp yazınız. Ümraniyede MHP’ye enbüyük zararı İsmail Türk vermiştir. Maalesef Ülkücülerde son yııllarda moda olan MHP’ye saldıran herkes pirim yapıyor…Haklı eleştirileride var amasınırı çok aşıyor…BBP de iken Mhp ye her hakareti yaptığı halde hangi el ve akıl bunu Ümraniya İlçe başkanı yaptı onuda anlamış değiliz….bununda bence araştırılması lazım…

  Yanıt
 9. 9

  Bir İsmail Türk Vakası...Lütfen bu yazıy

  İsmail Türk’ü MHP Ümraniye ilçe başkanı yapanlar ve Başkanlık yaptığı Yıllarda Ümraniyede MHP’ye ne katkısı oldu lütfen onuda araştırıp yazınız. Ümraniyede MHP’ye enbüyük zararı İsmail Türk vermiştir. Maalesef Ülkücülerde son yııllarda moda olan MHP’ye saldıran herkes pirim yapıyor…Haklı eleştirileride var amasınırı çok aşıyor…BBP de iken Mhp ye her hakareti yaptığı halde hangi el ve akıl bunu Ümraniya İlçe başkanı yaptı onuda anlamış değiliz….bununda bence araştırılması lazım…

  Yanıt
 10. 10

  Bilenbilir

  Araştırın Rota haber ulusal bir sitedir ve akp ye yakınlığı ile bilinir İ.türk bu sitede yazıyor haber erkde ne yazarsa Rota haber aynı yazıyı o siteye koyuyor.!
  Biz bir aileysek ve Ülkücüler katdeşse kendi içimizdeki varsa sorunu başka mahallelere servis eden bizim kardeşimiz değildir ailemizden de değildir.!
  O sitede hala köşesini kaldırmayanlarında kardeşliğini gözden geçiririz.!
  Tüm Ülküdaşlarıma çağrımızdır sizce bunun yaptığı muhaliflikmi edepsizlikmi???
  Bakın Rota haberde köşe yazıyor,bunun sitesinde kim köşe yazıyorsa aynı edepsizliğe ortaktır.

  Yanıt
 11. 11

  Ayhan sorgun

  Sayın başkan bu haber erke ankaradan gnl mrkz den haberler verilip yayınlatılıyordu araştırın
  Sonrada vay namussuz diye orda feveran edenlerde yine aynı adamlar
  Bu sinsi adamlar hergün size günaydın diyenler önce orayı iyi bir gözden geçirin
  Bana kalırsa gnl mrkz de çalışan insanların sitelerde etik haber dışında yazı yazmasını yasaklayın
  Partinin iki adet sitesi var biri Etik haber biride Ortadoğu bunun dışındaki siteler,sadece teşkilatı huzursuz ederler, yoksa kamuoyunun umurunda değil kimse okumaz buda bir gerçektir.
  Nedense ankarada gnl mrkzde olmak ayrıcalık atfeder bunu bilen kurnazlarda gnl mrkz dışındakileri manüpile ederler.
  Orda varlıklarını daim kılmak adına arada bir ortalığı bulandırır sonrada hallettik ayaklarıyla göze girerler işte asıl tehlikeli olanlarda bunlardır.
  El altından illerdeki teşkilatları düzenlemeye kalkarlar haberleri yok gibi hiçbirşeye karışmıyorlar gibi davransalarda el altından manüpile edecekleri adamları atatma yoluna giderler demem oki en yakınınızı düzene sokarsanız herşey düzelir.

  Yanıt
 12. 12

  cemal

  ismail türk gibi fitnebazlar herzaman olacaktır.sitesini biraz inceledim ve habererki ve orada yazı yazan diğer yazarları kınadım.ülkücü olarak bildiğimiz yazarlar,çizerler ne işiniz var bu fitne fesat yuvasında.azıcık davaya inancınız varsa o sitede yazı yayınlamazsınız.ümraniye ülkücüleri ismaili görse bile selam vermiyor.adam yerine koymuyor.senin ağababan kimler ismail harun başkana öyle hitap etmişsin.Ümraniye mhp yi yerlerde süründürdün.yerel seçimleri hatırlayın.ismaili seçim boyunca kim gördü. o zamanki yönetim kurulunda saygın kişiler vardı.niye susuyorlar hiç bahsetmiyorlar.ismail hastaymış falan.hastalık bahane idi.ismail bbp den içimizi karıştıran fesat olarak geldi.sonra yazarlığa soyundu ama çıplak kaldı.Harun başkanın düğününe bile saldırdı.mevlüt okunarak yapılan düğün için iftiralar attı.Kaset meselelerini akp den çok bu adam dillendirdi.tv de kaba saba proğramlar yaptı ona bu imkanları kimler sundu.ülkücüyüm diyenlerin bunları sorgulaması lazım.evinin önünde havuzbaşında kamera önlerine geçerek kendine güldürdü alay konusu oldu.ismaile ülkücü ağır abi muamelesi yapanlar bizim abğabeyimiz değildir bundan sonra herkes safını belirlesin

  Yanıt
 13. 13

  alıntıdır (alperence com)

  Herkes her tarafa gidebilir. Başka bir partiye üye de olabilir. Üye olduğu parti için çalışmalar da yapabilir. Ayrıldığı yapıdaki dost ve arkadaşları ile görüşebilirde. Yemekte yiyebilir. Tüm bunlardan daha tabii bir davranış düşünülemez. Bunun aksini düşünen insanlarında iyiniyetinden şüphe edilmelidir.
  Ama

  Bu yazdıklarımız EDEBiyle gidenler içindir. Yapıda yanlışlık görmüştür. Alınan kararlarda yanlışlık görmüştür. Bu yapı bana uymuyor demiştir. Çekip gitmiştir. Sırlarıyla gitmiştir. helalleşerek gitmiştir. Gittiği yerde hem kendi saygınlığını korumuştur hemde geldiği yapının saygınlığını korumuştur.

  Bir de gidenler vardır. Hani kocasından boşanan ve tüm mahremiyetini , yatak odası muhabbetlerini sokak başında oturup gelen geçenle paylaşan, kirli çamaşırlarını ortaya döken “Mahalle Karısı” tipler. O insanlarla muhabbet edenler , dostluklarını devam ettirenler ancak ve ancak o “Mahalle Karılarının” karakter özelliklerini taşıyan insanlardır.

  Maalesef bir zamanlar il başkanlığı görevi tevdii edilen “İsmail Türk” edebiyle gitmeyi becerememiş , sağda solda ileri geri konuşarak “mahalle karılığı” yapmıştır. Halende yapmaya devam etmektedir. Ve maalesef BBP yetkililerinin bir kısmı da onunla muhabbetle onun pozisyonuna düşmektedir.

  Şimdi birileri çıkıp İsmail Türk’ün hizmetlerinden , delikanlılığından vs. dem vurup yanlış tanıdığımızı ileri sürecek ve onunla görüşen adamları savunma gafletinde bulunmaya çalışacaktır. Şerefsizliği savunmak ancak şeref katsayısı düşük insanlara düşer. Bilesiniz.

  Not: Tüm bayan üyelerden “Mahalle Karısı” tabirini kullandığım için özür dilerim. Amacım ayrımcılık yapıp kadınları aşağılamak değildi.(bu yazı bbplilerin sitesinde yorumdur)

  Yanıt
 14. 14

  murat

  İsmail Türk denen zavallı sitesinde aleyhine yapılan hiçbir yorumu yayınlamıyor Bu zat BBP den ayrılınca inanın 5 6 tane koç yatırıp kesmişler.Onların arasında da sevilmiyor nefretle anılıyor.Yalnız ince bir ayrıntı var Harun başkanla yaptığı tweetlerde aykırı olmanın güzelliğinden bahsediyor.Yahu ismail türk sen bir doktora git ruh doktoruna git.Senin ruhun aklın hasta kardeşim.Mhp ve ülkücülere saldırıp aykırılığı sevmek hastalıktır.Sen cami duvarına pisliyorsun.Sen 12 Eylül öncesi ne yapmış olursan ol(kendi tabiri ile bedeller ödemiş) ne bedel ödemiş olursan ol bunlar sana herkese saldırma hakkını vermez.MHP ve Ülkücülere saldırmak seni yüceltmiyor.Aksine küçültüyor.Senin milliyetçiliğin tartışılır haldedir.BBPliler istemiyor arkandan kurbanlar kesiyor.MHP liler seni ülkücü saymıyor.Bundan sonra ne yapacaksın .Şimdi rahmetli Başbuğumuza ve Muhsin reise yaptığın ihanetler ile yaşa ve vicdanınla başbaşa kal .Tweetlerin bile çok saçma (düğünü haber yaptım diyemi?) çocukça.İl başkanı olmuşsun,sonra ilçe başkanı hiç böyle saçma siyaset yapan varmı?Rahmetli Kemal Sunalın ZÜBÜK filmi gibisin.Seni adam yerine koyan ADAM değildir İSMAİİİL.

  Yanıt
 15. 15

  malum site

  bu HABERERK adlı malum site daha düne kadar M.Türköneyi ülkücü milliyetçi diye lanse ediyordu şimdi hain ilan etmiş.Türk ülkücülerinin artık anlaması lazım İstanbulda FARKLI ÜLKÜCÜLER adı altında bize saldıran kişiler bunlarla işbirliği içindedir.Bu site F tipidir bence.Yazılanlara bakarsanız bunu anlamanız mümkündür.

  Yanıt
 16. 16

  malum site

  bu HABERERK adlı malum site daha düne kadar M.Türköneyi ülkücü milliyetçi diye lanse ediyordu şimdi hain ilan etmiş.Türk ülkücülerinin artık anlaması lazım İstanbulda FARKLI ÜLKÜCÜLER adı altında bize saldıran kişiler bunlarla işbirliği içindedir.Bu site F tipidir bence.Yazılanlara bakarsanız bunu anlamanız mümkündür.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2015, Nettavir.com - Milliyetçi Muhalif İnternet Gazetesi.

escort istanbul escort istanbul escort antalya escort pendikilan.com maltepearcelikservis.net umraniyekombiservis.org akkadikoy.com halkalitoplukonutlari.com